Bahsine / Bahsine / Obradovic’in sırrı nedir ?

Obradovic’in sırrı nedir ?

>>> BAHSINE GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN <<<<

Futbolda nasıl Fatih Terim efsane olmuşsa şuanda Basketbolda da Obradovic efsane olmuş durumda. Maccabi fox – Fenerbahçe Basketbol maçında 38-30 geriye düşünce Obradovic sinirli bir şekilde oyuncularına teknik bilgilerini aktardı. Ardından yeniden bir efsane yazarak kazanmayı başardılar. Obradovic çok iyi bir teknik adam olup aynı zamanda insan psikolojisini derinlemesine analiz edip neler yapabileceğini ispatlıyor. Ve tahmin edeceğiniz üzere Fenerbahçe basketbol maçını kazanıyor. Tabii burada önemli olan neler yapacağının farkında olmayan insanlara bu fırsatın verilmesi. Obradovic’in yaptığı da bu aslında.

Şu efsane alıntıyla bitirelim yazımızı

Obradovic: Şimdi mi soruyorsun ne oynayacağını ? Tüm hayatın boyunca bana soracaksın ne oynayacağını! Tamam mı ? Tüm hayatınız boyunca, hepiniz bana soracaksınız! Sadece problem yaşadıktan sonra değil.

Hırs, doğru anda ortaya çıktığında başarının en büyük anahtarıdır.

Hakkında bahsine

Bahsine ile ilgili güncel bonuslar, bahsine yeni giriş adresleri ve bahsine ile ilgili aklınıza gelen bütün gelişmeleri sizlere haber ediyoruz. bahsine keyifli okumalar diler.

İlginizi Çeker!

football

Türkiye Süper Kupa Maçı Gommis Performansı

Dün Torku Arenada oynanan maçta Galatasaraylıların yüzü bir türlü gülmedi. Gommis’in yeteri kadar çabalamadığını iddia …