Bahsine / Bahsine / Galatasaray’da Ortalık Karışık!

Galatasaray’da Ortalık Karışık!

>>> BAHSINE GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN <<<<

 

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz; UEFA ile ilgili şok edici açıklamalar yaptı. Mustafa Cengiz, “Biz CAS’a çok bilinçli gittik. CAS’ta usul ve esas yönünden ikiye ayırma, çatallaştırma gibi bir sisteme başvurduk. CAS’ı kaybetsek bile ne olacak; yeniden incelenecek. Dünyanın en değerli bağımsız değerlendirme kuruluşu bizi izliyor ve denetliyor. Biz de UEFA’ya ‘Zaten incelendik, buna gerek yok bizi yormayın’ diyoruz” şeklinde açıklamalar yaptı.

Mustafa Cengiz sözlerine; “Saklı, gizli hiçbir şeyimiz yok. Doğru, dimdik, şeffaf çalışıyoruz. Türkiye rahat olsun. İnşallah her şey Galatasaray için hayırlı olacak. Bundan eminiz” dedi.

Albayrak İsyan Bayrağını Çekti!

Hem UEFA hem de Galatasaray’ın sakatlıklardan dolayı yaşadığı şanssızlıklar Albayrak’ın isyan etmesine sebep oldu. Albayrak, “Bir sarı kart olayı var. Allah aşkına Mariano’ya verilen kart doğru mu? Herkesin dikkatlice bakmasını istiyorum. ‘Artık yeter’ diyorum” dedi. Albayrak, “Sakat sayımız 9’a çıktı. Kurban olduğum Allah, umarım bizi bir an önce bu sakatlıklardan kurtarır” sözlerine devam etti.

Gomis’e Büyük Tepki!

Gomis; Suudi Arabistan’ın Al Hilal takımına transfer olmuştu. Galatasaray’ın Yeni Malatya’ya 2-0 yenildiği maç sonrasında Instagram hesabından idman fotoğrafını paylaştı. Gomis; fotoğrafın altına da “Sesli gülüyorum” şeklinde bir açıklama bıraktı. Sarı Kırmızılı taraftarlar, büyük tepki gösterdi. Gomis daha sonra bir açıklama yaptı ve Galatasaray’ı kast etmediğini söylese de tepkilerden kurtulamadı.

 

Hakkında bahsine

Bahsine ile ilgili güncel bonuslar, bahsine yeni giriş adresleri ve bahsine ile ilgili aklınıza gelen bütün gelişmeleri sizlere haber ediyoruz. bahsine keyifli okumalar diler.

İlginizi Çeker!

football

Türkiye Süper Kupa Maçı Gommis Performansı

Dün Torku Arenada oynanan maçta Galatasaraylıların yüzü bir türlü gülmedi. Gommis’in yeteri kadar çabalamadığını iddia …