Bahsine / Kategorilendirilmemiş / Atiker Konyaspor,Kasımpaşa’yı 3-2 Mağlup Etti

Atiker Konyaspor,Kasımpaşa’yı 3-2 Mağlup Etti

>>> BAHSINE GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN <<<<


Spor Toto Süper Lig’in 16. haftasında Atiker Konyaspor sahasında Kasımpaşa’yı 3-2 yenilgiye uğrattı. Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Kasımpaşa’nın lig ortalamasının üzerinde bir takım olduğunu ifade etti.  Oldukça başarılı ve güçlü bir takıma karşı bu maçı kazanmalarına rağmen, fiziksel olarak yeterli hazırlığa sahip olmadıklarını ifade etti.

‘’Kasımpaşa Lig Ortalamasının Üzerinde’’

Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, 3-2 galip olarak ayrıldıkları Kasımpaşa maçı sonrasında yapılan basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Kasımpaşa’nın güçlü bir takım olduğunun altını çizen Kocaman, ”Kasımpaşa lig ortalamasının üzerinde atak gücüne sahip bir takım. Deplasmanda en fazla şut ve gol atan bir takım. Bu takıma karşı kendi sahamızda, kazanmayı çok istedik. Fiziki olarak eksik sayılabilecek kadro ile bu maçı kazandık. Maçı kazanmamız fiziki açından yeterli olduğumuzu göstermez. Fiziksel seviyemiz yüksek değil. Bunun için zamana ihtiyacımız var. Özellikle maçın ikinci yarısı kora kor bir mücadeleyle geçti. Oyuncularımı da kutluyorum. Fiziki gücü yüksek bir takıma karşı fedakarca oynadılar. Ligin ikinci yarısı daha yukarılara çıkmak için fiziki gücümüzü artırmamız lazım” şeklinde açıklamalar yaptı.

Konyaspor Avrupa Ligini Görecek mi?

Gelen bu soru üzerine Kocaman, Türkiye Ligi’nin zor bir lig olduğunu ifade etti. İlk olarak takımın fiziksel gücünü bir adım daha ileriye götürmeleri gerektiğinin altını çizen Kocaman, o nedenle kimseyi kandırmamak istediğini de söyledi.

Mustafa Denizli de Açıklamalarda Bulundu

Kasımpaşa Teknik Direktörü olan Mustafa Denizli ise maçın berabere sonuçlanmasına üzüleceğini ifade ederken, mağlup olmaları sebebiyle kahrolduklarını ifade etti. Ligin en çok gol atan takımı olduklarının altını çizen Mustafa Denizli, Kasımpaşa’nın Avrupa hedefinde olduklarını da ifade etti. Denizli, ”Maçta birinci hatamız, final toplarını iyi kullanamadık. İkinci hatamızda takım savunmasında belki de bireysel takım olarak hatalar sonucu belirledi. Kasımpaşa’yı Avrupa’ya taşımak istiyoruz. Bu hedeften sapma asla söz konusu değil. Kadro olarak zorluklar yaşıyoruz ama bunu kendi içimizde telafi etmeye çalışıyoruz” dedi. Denizli, ”Önümüzde kupa ve Beşiktaş’la oynayacağımız zorlu bir lig maçı var. Bu iki maçı kazanarak geçirmeyi hedefliyoruz. Kasımpaşa, Avrupa kapısını açacak. Bunu ligin ikinci yarısı daha iyi göreceğiz” dedi.

.

Hakkında bahsine

Bahsine ile ilgili güncel bonuslar, bahsine yeni giriş adresleri ve bahsine ile ilgili aklınıza gelen bütün gelişmeleri sizlere haber ediyoruz. bahsine keyifli okumalar diler.

İlginizi Çeker!

Kayserispor ‘’Galibiyetimiz çalındı!’’ Diyor

Kayserispor, Süper Lig maçında Beşiktaş ile oynadıkları maçın 2-2 beraber bitmesinin ardından resmi internet sitesinden …