Bahsine / Kategorilendirilmemiş / Alan ve Galatasaray Transferinin Arkasındaki Sis Perdesi Kalktı!

Alan ve Galatasaray Transferinin Arkasındaki Sis Perdesi Kalktı!

>>> BAHSINE GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN <<<<

Galatasaray; Alan Carvalho’yu takıma dahil etmek için giriştiği yolda başarılı olamamıştı. Galatasaray yetkilileri, Brezilyalı Alan Carvalho’nun menajerleri ile tartışma yaşaması sebebiyle transfer ümidi suya düşmüştü. Alan Carvalho, transferin neden gerçekleşmediğini kendi ifadeleri açıkladı.

Tartışma Neden Çıktı?
Alan Carvalho’yu almak için Dubai’ye giden Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak ve İdari Menajer Şükrü Hanedar elleri boş şekilde Türkiye’ye döndü. Taraftarları hayal kırıklığına uğratan yetkililerden sonra Galatasaray yönetimi; “Futbolcu arayışlarımız sürüyor. Bu süreçte, karşımıza profesyonel dünyanın umulmadık bariyerleri çıkabilmektedir. Yönetimimiz bu engelleri de aşacaktır” açıklamasını yaptı.

İstediği Fiyatlar Dudak Uçuklattı!

Alan Carvalho’nun takıma gelmesi için eski futbolcu Baki Mercimek ve Özkan Doğan öneri sunmuştu. Mercimek ve Doğan; Brezilyalı Alan Carvalho’nun Türkiye haklarını da elinde tutuyor. Doğan ve Baki Mercimek; Guangzhou Evergrande’ye bonservis ödenmeyeceğini de açıkladı. Fakat Galatasaray; transferi Brezilyalı menajer ile halletmeye çalışınca tartışma çıktı. Alan ise 3.5 Milyon Euro ücret talebinin yanı sıra 3 Milyon Euro da imza parası istedi.

Pazarlıklar Devam Ediyor!

Galatasaray ve Alan arasındaki pazarlıklar tam hız sürüyor. Bu hafta niha anlaşmayı varılması hedeflenen bu pazarlığın yanı sıra Galatasaray listesinde bulunan Pato ve Tetteh transferleri ise hala sonuçlanmadı. Tetteh’te ise esas problem 9 milyon Euro bonservis için inadını sürdüren Sparta Prag oldu. Çin’de 10 milyon dolar elde eden Pato’nun bütçesini karşılamakta güçlük çeken Tianjin Quanjian kiralama teklifine açık olsa da futbolcunun maliyetlerini karşılayamayacak. Albayrak, ise konuyla ilgili şu açıklamaları yaptı: ” Alan ve kulübü ile çok önceden anlaştık. Aramızda pazarlık konusu yapılacak bir şey yoktu. Hem Alan hem kulübü bize inanılmaz iyi davrandılar. Her şey iyi gidiyordu ama birden bire ‘Transfer yattı’ haberleri çıktı. Kulübünden bir açıklama var mı, merak ediyorum. Bekleyip göreceğiz. Pato, kulübüyle arasındaki sorunu halletmesi için zamana ihtiyacı olduğunu söyledi. Her şey çok güzel gidiyor. 10 futbolcu ile diyalog halindeyiz. Allah’ın izniyle bunlardan birkaçını birkaç gün içinde Galatasaray’a kavuşturacağız.” Dedi.

Hakkında bahsine

Bahsine ile ilgili güncel bonuslar, bahsine yeni giriş adresleri ve bahsine ile ilgili aklınıza gelen bütün gelişmeleri sizlere haber ediyoruz. bahsine keyifli okumalar diler.

İlginizi Çeker!

Kayserispor ‘’Galibiyetimiz çalındı!’’ Diyor

Kayserispor, Süper Lig maçında Beşiktaş ile oynadıkları maçın 2-2 beraber bitmesinin ardından resmi internet sitesinden …